PROJECT DEVELOPMENT

Projekty s kterými v tuto chvíli spolupracuji...

Jakub Jonáš

Podnikající student

Projekt zaměřen zejména na studenty, kteří chtějí podnikat. Majitelka projektu Monika Švejdová má za cíl pomoci studentům v začátku, léta pomáhala lidem zakládat živnosti a my máme čest pomoci tento kurz propagovat a dostat velmi hodnotné informace mezi české studenty.

Jakub Jonáš

AFS terapie

"AFS" spojuje mnohaletou praxí ověřené fyzioregenerační postupy s možnostmi moderní techniky. Majitel projektu Ivo Kolář nám dal příležitost mu tenhle stagnující projekt znovu "zregenerovat" a uděláme maximum, abychom dosáhli stanovených výsledků.

Jakub Jonáš
Jakub Jonáš
 Cesta záchrany je jedinečný ryze český projekt určený pro široký okruh uživatelů, především jde samozřejmě o pomoc druhým. Nicméně abychom mohli co nejefektivněji pomáhat, potřebujeme také pomoc i od Vás. Potřebujeme zviditelnit, potřebujeme podpořit, abychom mohli vydělávat a především pomáhat. Proto do našeho týmu hledáme osoby s prakticky stejným profilem - osoby, které si chtějí vydělat a především pomáhat. Jedná se o skutečné zaměstnání, žádné sbírky do kasiček na parkovišti. Jsme rádi, že Miloš Černý obrátil na nás, abychom mu pomohli to dostat mezi více lidí.

Zbytek projektů tady bude co nevidět. 🙂