PROJECT DEVELOPMENT

Projekty s kterými v tuto chvíli spolupracuji...

Pro hockey training

Je hodně hokejových kempů, ale my jsme jiní. Záleží nám na každém hráči, individuální přístup a touha dát každému to nejlepší nás žene dopředu. Mentoringem na kempu to pro nás nekončí, jsme tu pro Vás jako mentoři a poradci. S návštěvníky našich kempů zůstáváme dále v úzkém kontaktu, protože jsou pro nás důležití hráči, kteří se rozhodli dát své kariéře maximum. Konzultujeme s nimi, jak trénovat doma, jaké vybrat brusle, co jíst před zápasem nebo kdy je čas odejít z provinčního klubu.

Pro hockey training nehledí na klubovou příslušnost. Pracujeme s hráči, kteří mají sami zájem na sobě pracovat. 

Mám tu čest tento projekt rozvíjet zejména na úrovni marketingu.

GabiGym

  • Je potřeba děti neustále motivovat k pohybové aktivitě, proto jsem se jako matka rozhodla v tomto směru něco podniknout a vymyslela sadu cvičebního náčiní, díky kterému mají děti pohyb a zároveň se velmi dobře baví.
  • Jedná se o zajímavé kovové konstrukce pro zavěšení velice atraktivních netradičních cvičebních prvků, dále jde také o unikátní originální interiérové kolotoče.
  • Inspirujte se atraktivními produkty na tomto mém webu, kde si je můžete také zakoupit a způsobit tak svým dětem velkou radost a nadšení ze zdravého pohybu.

Mám tu čest tento projekt rozvíjet zejména po stránce marketingu.

Paramedics journey

Reportáže ze stanic hasičů a záchranářů celého světa. Hrdinů všedních dní, kteří zachraňují životy, majetky, pomáhají tam, kde je třeba.

Na své cestě potkám mnoho kolegů. Jejich příběhy, vybavení, zkušenosti mohou být pro ostatní velkou inspirací.

Už cesta sama o sobě bude plná dobrodružství, o které se chci s Vámi podělit a motivovat i ostatní, ve splnění si svých snů.

Mám tu čest dělat projektu zejména IT podporu. 🙂

Filtrace vody na míru

Podle rozboru vody stanovíme, jaký druh filtrace je potřeba a následně navrhneme filtraci, která bude maximálně efektivní s co nejmenšími ekonomickými náklady. Navíc jdeme ještě dál. Na rozdíl od ostatních vodu ještě energetický obohacujeme, tj. navracíme ji původní  energii a vlastnosti. Naše dlouholeté zkušenosti využíváme také k tomu abychom ze zdravotního hlediska sestavili nejvhodnější filtrační zařízení. Má funkce v projektu je zejména v oblasti marketingu.

Jakub Jonáš

Podnikající student

Projekt zaměřen zejména na studenty, kteří chtějí podnikat. Majitelka projektu Monika Švejdová má za cíl pomoci studentům v začátku, léta pomáhala lidem zakládat živnosti a my máme čest pomoci tento kurz propagovat a dostat velmi hodnotné informace mezi české studenty.

Zbytek projektů tady bude co nevidět. 🙂

Jakub Jonáš

AFS terapie

"AFS" spojuje mnohaletou praxí ověřené fyzioregenerační postupy s možnostmi moderní techniky. Majitel projektu Ivo Kolář nám dal příležitost mu tenhle stagnující projekt znovu "zregenerovat" a uděláme maximum, abychom dosáhli stanovených výsledků.