PROJECT DEVELOPMENT

Projekty s kterými v tuto chvíli spolupracuji...

Triloxxboxx

Máte zahraniční zakázky? Potřebujete spolehlivě, rychle a levně doručit zásilky z České republiky na území Německa? Hledáte skladovací prostory pro uložení zboží nebo zásilek blízko hranic? Rádi vám pomůžeme, s námi je Evropa bez hranic! Zajišťujeme dopravu a vyzvednutí zboží na území Česka, Německa a Polska. Stále však expandujeme. Mám tu čest v tomhle projektu pomáhat s projektovým managementem a marketingem.

Paramedics journey

Budu pro vás dělat reportáže ze stanic hasičů a záchranářů celého světa. Hrdinů všedních dní, kteří zachraňují životy, majetky, pomáhají tam, kde je třeba.

Na své cestě potkám mnoho kolegů. Jejich příběhy, vybavení, zkušenosti mohou být pro ostatní velkou inspirací.

Už cesta sama o sobě bude plná dobrodružství, o které se chci s Vámi podělit a motivovat i ostatní, ve splnění si svých snů 🙂

Mám tu čest v tomhle projektu pomáhat s projektovým managementem a marketingem a IT podporou.

Filtrace vody na míru

Podle rozboru vody stanovíme, jaký druh filtrace je potřeba a následně navrhneme filtraci, která bude maximálně efektivní s co nejmenšími ekonomickými náklady. Navíc jdeme ještě dál. Na rozdíl od ostatních vodu ještě energetický obohacujeme, tj. navracíme ji původní  energii a vlastnosti. Naše dlouholeté zkušenosti využíváme také k tomu abychom ze zdravotního hlediska sestavili nejvhodnější filtrační zařízení. Má funkce v projektu je zejména v oblasti marketingu a rozvoje projektu.

Pro hockey training

Je hodně hokejových kempů, ale my jsme jiní. Záleží nám na každém hráči, individuální přístup a touha dát každému to nejlepší nás žene dopředu. Mentoringem na kempu to pro nás nekončí, jsme tu pro Vás jako mentoři a poradci. S návštěvníky našich kempů zůstáváme dále v úzkém kontaktu, protože jsou pro nás důležití hráči, kteří se rozhodli dát své kariéře maximum. Konzultujeme s nimi, jak trénovat doma, jaké vybrat brusle, co jíst před zápasem nebo kdy je čas odejít z provinčního klubu.

Pro hockey training nehledí na klubovou příslušnost. Pracujeme s hráči, kteří mají sami zájem na sobě pracovat. 

Mám tu čest tento projekt rozvíjet zejména na úrovni marketingu.

Jakub Jonáš

AFS terapie

"AFS" spojuje mnohaletou praxí ověřené fyzioregenerační postupy s možnostmi moderní techniky. Majitel projektu Ivo Kolář nám dal příležitost mu tenhle stagnující projekt znovu "zregenerovat" a uděláme maximum, abychom dosáhli stanovených výsledků.

Zbytek projektů tady bude co nevidět. 🙂