PROJECT DEVELOPMENT

Má síť partnerů je k dispozici i vám

Neumím všechno zařídit nejlíp, ale umím vás spojit s těmi, kdo jednotlivé věci nejlíp umí...

0+ Kontaktů

Korektura a copywriting

Veronika Zvonkova

Veronika Zvonkova

Jmenuji se Veronika Zvonková a je mi 21 let. Jsem copywriterka a blogerka, ale také zakladatelka internetového projektu Finančně v pohodě. Zastávám finanční gramotnost a osobní rozvoj, přičemž své zkušenosti a znalosti předávám dále prostřednictvím svých webových stránek, a to v podobě různých článků či ebooků.

Profesionální videa

Adam Vitovský

Adam Vitovský

Jmenuji se Adam Vitovský, je mi 23 let a zabývám se záznamem, především videa a zvuku. Odjakživa mě bavilo zachycovat různé okamžiky kolem mě a skládat z nich smysluplné příběhy. Ukazovat běžné věci filmovým pohledem. Ve své práci se zaměřuji na emoce a atmosféru.

Mediální služby

Kateřina Holá

Kateřina Holá

MC Consultant s.r.o

Základem naší práce je porozumět individuálním potřebám a cílům každého klienta. Tím, že jim nasloucháme, můžeme přispět k dosažení stanovených cílů, ať už se jedná o budování povědomí o značce, zvýšení prodeje nebo o změnu vnímání.

Finanční gramotnost

Filip Drobňák

Filip Drobňák

Jmenuji se Filip Drobňák a dnes působím jako finanční poradce, obchodník, manažer a lektor. Věnuji se tvorbě a realizací projektů a díky moderním nástrojům zefektivním i Vaše podnikání. Nejsem žádná "rychlokvaška" nebo info-podnikatel. Služby šiji na míru jednotlivcům i firmám ke spokojenosti obou stran (strategie win/win). Moje know-how je podložené 10-lety stráveného se svými klienty i spolupracovníky v osobním kontaktu.

Grafika a desing

Vladimír Janský

Vladimír Janský

Rád neustále tvoří něco nového a miluje nové výzvy. Jeho aktuálním cílem je dokončení jeho vlastního projektu, který buduje za účelem reklamní podpory malých a začínajících firem.

Web, grafika, design

Aneta Španielová

Aneta Španielová

Přetvářím klientovu představu v realitu. Nevadí, když přesně nevíte, co chcete, popovídáme si a já vycítím, co by se k Vám hodilo. Vsázím na autentičnost. Webové stránky tvořím na šablonách WordPressu, Mioweb a jeho nástroje FAPI a SmartEmailing nevyjímaje. K webu patří osobitý design a magnet, třeba v podobě ebooku. Mimochodem, baví mě vytvářet originální obálky.

Web a programátorské práce

Michal Rybár

Michal Rybár

Volám sa Michal Rybár, mám 27 rokov a pracujem v IT sektore. Venujem sa tvorbe web stránok (WordPress, HTML, CSS, PHP, MySQL), sieťovým technológiám (CISCO) a celkovo IT. Mojou vášňou sú WordPress a WooCommerce.

Lektoři a konzultanti

Jiří Turek

Jiří Turek

Spoluautor mindfulness akademie. Lektor osobní spokojenosti, konzultant, stratég a vizionář. Má zkušenosti jako manažer, auditor, konzultant i lektor. Má dar posouvat věci dopředu, a vidět věci v souvislostech a nové možnosti. Věnuje se problematice stresu a spokojenosti.

Lektoři a konzultanti

Daniel Cemper

Daniel Cemper

Jsem Daniel Cemper a vedu firmy, týmy, jejich lidi i jednotlivce k trvalé prosperitě. Aplikuji postupy Vision leadershipu a Vision managementu. Zavedením metod je propojen management s každým jednotlivcem. Implementují se postupy, které vedou ke konkurenceschopnosti, adaptabilitě, rozvoji a trvalé prosperitě v širokém kontextu. Vše šito na míru. Tou souvisí s hledáním těch správných lidí. Vyhledávám "skrytý" talent a potenciál, kteří máme všichni. Správní lidi obvykle nenajdeme posuzováním CV. Jejich um se odhalí praktickou činností. Zde lze vysledovat neobjevený talent.