PROJECT DEVELOPMENT

Na každý problém existuje řešení... Pomohu vám najít to správné!

Jakub Jonáš

Služby můžeme rozdělit do 3 hlavních kategorií, na kterých vše stojí


Část řeším já a na část mám své externisty, se kterými spolupracuji, a tak jsem schopen zajistit komplexní produkt pro firmy a podnikatele.

UVNITŘ PODNIKU

LIDÉ

VNĚ PODNIKU

Nastaveni systému a pravidel

Lidé si neuvědomují, jak důležité je v podniku mít zavedený systém a pravidla, ale ne za cílem omezovat lidi, kteří ve firmě jsou, ale právě naopak. Velká část firem nemá žádný systém nebo pravidla a další část firem je má nastavena proti zaměstnancům a pak se diví, že jim firma neprosperuje, jak očekávají. Jsme schopni vám vnést třetí pohled do firmy a zhodnotit, zda jsou systém a pravidla, nastavena dobře. Na druhou stranu pomůžeme systém a pravidla správně nastavit.

Hledání

Problém, kde a jak najít ty správné lidi do vašeho teamu, je jeden z nejčastějších problémů podnikatelů. Důkladně se seznámíme s vaší firmou a pomůže vám ty správné lidi najít.

Brand

Má vaše firma Brand? Pokud chcete uspět v téhle vysoce konkurenční době, je nutno mít také správný brand vaší firmy. Máme napojení na špičky tohoto oboru a tuhle možnost nabízíme i vám.

Management

Problémy podniku se mohou odrážet také v managementu firem, ať už špatným přístupem nebo nedostatečnou komunikací a nevhodným řešením problémů. Je důležité, aby management dbal na dodržování pravidel, ale věřili byste tomu, že 70 % manažerů vede lidi špatně? Máte problémy se zaměstnanci a práce není odvedená jak má a přitom se manažeři mohou strhat? Něco je špatně, zjistíme co.

Vedení

Pokud lidi v podniku správně nevedete, může to způsobit značné problémy. Pokud je směrujete špatně, tak špatně směřujete i vaši firmu, protože firma je o lidech. Ukážeme vám z třetího pohledu, zda své lidi správně směrujete a případně poradíme, jak to udělat ještě efektivněji.

Propagace, marketing

Teď se můžeme pustit do marketingu a propagace vně podniku. Postavíme vám web, pomůžeme využít možnosti dnešní moderní doby a otevřeme vám obzory do světa, který možná neznáte, ale potenciál je obrovský. Jsou to dveře do digitálních možností marketingu, využijeme online marketing a navrhneme tu nejlepší formu propagace ušitou na míru pro vaši firmu.

Marketing

Pokud je dobře vybudován systém a pravidla a také funguje management, je pravý čas začít budovat marketing, zjistit jak ho správně uchopit, co případně zlepšit a změnit. Tady je práce zejména uvnitř podniku, protože předtím, než marketing vypustíte do světa, je nutno ho kvalitně připravit.

Zlepšování, rozvoj

Rozvoj zaměstnanců ve firmě je důležitý, ale dovoluji si říct, že víc než 80 % firem svým zaměstnancům rozvoj neumožňuje nebo přímo brzdí, ale s růstem vašich lidí roste také vaše firma. Ukážeme vám, že je to opravdu důležitá součást každého podniku.

Zákazníci

Mnohdy problém číslo jedna. Kvalitní produkt, ale nedostatek zákazníků. Podíváme se na další zdroje propagace a ukážeme vám cesty k novým zákazníkům – nejen jak a kde je efektivněji získat, ale také jak vybudovat loajalitu k vaší firmě.

Mou osobní prioritou jsou zájmy uvnitř podniku.....


Protože pokud uvnitř není nastaven systém a pravidla, management bude zmatený a přepracovaný, ale výsledky v nedohlednu. A pokud nefunguje ani management, tak  jak může fungovat marketing? Ovšem pokud získáme to správné FLOW, tak se na marketingu s vámi pěkně vyřádím. Mohu slíbit výsledky. Ovšem mohu garantovat tvrdou práci, než jich dosáhneme a bude to chtít i značnou dávku vytrvalosti a disciplíny.

Jakub Jonáš

Jakub Jonáš

google certifikát z online marketingu

Google certifikát z online marketingu

Nenašli jste co jste hledali?


Mám síť partnerů s kterými spolupracuji a jsem schopen zajistit i jejich služby.

Chcete založit firmu nebo živnost?

Mám někoho, kdo by vám mohl pomoci.

Potřebujete řešit v podnikaní finance?

Mám člověka, který vám s nimi pomůže.

Hledáte osobní kouče?

Pár jich v zásobě mám.

Hledáte dodavatele?

Myslím, že vám dokážu pomoci.

Něco vám tu chybí? Stále sítě rozšiřuji...

Napište mi nezávaznou poptávku.