PROJECT DEVELOPMENT - Strategické řízení projektů na míru
Email: info@jakubjonas.com Tel:  +420 603 922 253

Projekty s kterými v tuto chvíli spolupracuji...

Všechny projekty, včetně mě, jsou otevřeny spolupráci, pokud vás napadne nějaká možnost spolupráce nebo propojení, umíme to ocenit. 

Kontaktujte mě na emailu info@jakubjonas.com.

YOUFACE

Jedná se o novou soc. síť. Jejím cílem je vytvořit prostředí pro komunikaci. Hodláme naplnit mezery všech soc. sítí a získat tak konkurenční výhodu. Jedná se o novou generaci soc. sítě, díky  které můžete i vydělávat za to, že jí používáte a doporučujete. Projekt je v provozu, ale stále dotahujeme další detaily a neustále inovujeme a vylepšujeme. Chceme udržet krok s dobou.

 Pomáhám tento projekt rozvíjet po stránkách vnitřních procesů a marketingu.

Fajnové cestování

Inspiruj se, hledej, vybírej, objednávej, jeď a užívej - vše na jednom místě. Naší starostí bude maximální péče o tebe při výběru dovolené. Naše krédo je: zajistit klientovi nejlepší dovolenou podle jeho požadavků a ještě mu k tomu nabídnout nějaký bonus. Nakoupíte u nás za stejné ceny jako v cestovní kanceláři, včetně všech slev + bonus navíc. Nabízíme online prodej více než 280 českých CK + zájezdy německých CK.

Pomáhám projekt realizovat po stránkách vnitřních procesů a marketingu.

JR Hockey Stick

„Když začal hrát hokej můj syn, zjistil jsem, že v Evropě je nemožné sehnat kvalitní hokejku s tvrdou čepelí a měkkou holi pro mladé hokejisty. Malé děti vážící 25 kg mají dřevěné hokejky nebo hokejky s pružností hole 50 a ještě zkrácené o 30cm, čímž se stanou ještě tvrdší. Není to postavené na hlavu? Profíci si „ulehčují“ střelbu a my ji dětem ještě ztěžujeme. Proto mají hokejky JR20 a JR30 kvalitní 3D karbonovou čepel jako hokejky profíků a měkkou hůl, jejíž tvrdost je kolem hmotnosti hráče.

Mou funkcí v projektu je zejména projektový a marketingový rozvoj.

Radana Rovena Štěpánková

Jsem ráda, že Vás mohu jako psycholog provázet k Vaší vnitřní stabilitě a k harmonii ve Vašem životě. Setkání s každým z Vás je individuální cestou a je jedinečné. Někdy si jen povídáme a rovnáme myšlenky, jindy pracujeme s vnitřní silou a energií, někdy společně zhmotňujeme jeviště vašeho života formou konstelací, často se pouštíme do léčebných relaxací a meditací. S každým z Vás nalézáme tu Vaši cestu k vyřešení problému. Jsem ráda, že moje životní cesta se rozvíjí tak, že mnoha z Vás jsem mohla přinést do života úlevu a příjemnou změnu.

Projekt podporuji zejména po stránce dalšího rozvoje a marketingu.

MUDr. Petra Uriková

Pracuji jako poradkyně a lektorka (nejen) tradiční čínské medicíny a samoléčby. Jsem také máma dvou dětí. Pomohu Vám naučit se vnímat Vaše tělo a starat se o něj tak, abyste si udrželi zdraví a pohodu. Představím Vám metody tradiční čínské medicíny, ale i jiné, vhodné k udržení zdraví a k celkovému osobnímu rozvoji. K pocitu úplného zdraví totiž často nestačí jen zdravé tělo. Učit Vás budu já i jiní terapeuté a lektoři.

Pomáhám tento projekt realizovat zejména z pohledu marketingu.

CQB Weapons and Tactical

Firma byla založena koncem roku 2016, bývalými příslušníky státních bezpečnostních složek z řad AČR, PČR a soukromých ozbrojených sborů. Naše společnost je postavená na pevných základech, čerpáme ze zkušeností z působení ve státním bezpečnostním sektoru a v zahraničních misích. Jsme společnost, kde bezpečnostní faktor je velice důležitým aspektem, který nelze přehlížet nebo na něm šetřit. A dle toho je struktura společnosti a výcviku nastavena.

 Mou funkcí v projektu je zejména realizace efektivního marketingu pro tento důležitý projekt.

DECIUS spol

Poskytujeme služby v oblasti BOZP v nadstandardním rozsahu.. Nejen výkon odborně způsobilé osoby v prevenci rizik, ale i ergonomii práce, hygienu práce a pracovně lékařské služby. Začleníme Vaše činnosti do kategorií požárního nebezpečí, vypracujeme dokumentaci požární ochrany provedeme školení a odbornou přípravu požární ochrany a splníme i ostatní požadavky stanovené zákonem.

Já pomáhám tento produkt vytáhnout nahoru, zejména z hlediska marketingu.

Gabriel Žeha Group

Za více než 15 let působení si společnost Gabriela Facility Management vybudovala stabilní pozici na trhu úklidu a kompletace zboží. Od,roku 2013 navíc zařadila do své nabídky čištění pro práškové lakovny. Dále do naší pestré palety nabízených služeb patří jednorázové a pravidelné úklidové služby, kontrola a převíjení materiálu, sortování, výstupní audity pro konečné zákazníky, kompletace zboží, odlakování a mnoho dalšího.

Mou funkcí v tomto projektu je stabilizace vnitřních procesů a zajištění jejich fungování.

Triloxxboxx

Máte zahraniční zakázky? Potřebujete spolehlivě, rychle a levně doručit zásilky z ČR do Německa? Hledáte skladovací prostory pro uložení zboží nebo zásilek blízko hranic? Rádi vám pomůžeme, s námi je Evropa bez hranic! Zajišťujeme dopravu a vyzvednutí zboží na území Česka, Německa a Polska. Stále však expandujeme.

Mám tu čest v tomhle projektu pomáhat s projektovým managementem a marketingem.

Paramedics journey

Budu pro vás dělat reportáže ze stanic hasičů a záchranářů celého světa. Hrdinů všedních dní, kteří zachraňují životy, majetky, pomáhají tam, kde je třeba. Na své cestě potkám mnoho kolegů. Jejich příběhy, vybavení, zkušenosti mohou být pro ostatní velkou inspirací. Už cesta sama o sobě bude plná dobrodružství, o které se chci s Vámi podělit a motivovat i ostatní, ve splnění si svých snů. 🙂

Mám tu čest v tomhle projektu pomáhat s projektovým managementem a marketingem a IT podporou.

Filtrace vody na míru

Podle rozboru vody stanovíme, jaký druh filtrace je potřeba a následně navrhneme filtraci, která bude maximálně efektivní s co nejmenšími ekonomickými náklady. Jdeme ještě dál - na rozdíl od ostatních vodě navracíme původní  energii a vlastnosti. Naše dlouholeté zkušenosti využíváme také k tomu, abychom sestavili ze zdravotního hlediska nejvhodnější filtrační zařízení.

Má funkce v projektu je zejména v oblasti marketingu a rozvoje projektu.

Pro hockey training

Je hodně hokejových kempů, my jsme jiní. Záleží nám na každém hráči, individuální přístup a touha dát každému to nejlepší nás žene dopředu. Mentoringem na kempu to pro nás nekončí, jsme tu pro vás jako mentoři a rádci. S návštěvníky našich kempů zůstáváme dál v úzkém kontaktu, protože jsou pro nás důležití hráči, kteří se rozhodli dát své kariéře maximum. Konzultujeme s nimi, jak trénovat doma, jaké vybrat brusle, co jíst před zápasem nebo kdy je čas odejít z provinčního klubu.

Mám tu čest tento projekt rozvíjet zejména na úrovni marketingu.

Jakub Jonáš

AFS terapie

"AFS" spojuje mnohaletou praxí ověřené fyzioregenerační postupy s možnostmi moderní techniky. Metoda akupresurní fyzioregenerační stimulace je ve svém přístupu k pohybovému aparátu člověka zcela novým uceleným programem regenerace. Chcete svalové problémy řešit koncepčně?

Majitel projektu Ivo Kolář mě dal příležitost mu tento stagnující projekt znovu "zregenerovat" a udělám maximum, abychom dosáhli stanovených výsledků.

Všechny projekty, včetně mě, jsou otevřeny spolupráci, pokud vás napadne nějaká možnost spolupráce nebo propojení, umíme to ocenit. 

Kontaktujte mě na emailu info@jakubjonas.com