PROJECT DEVELOPMENT - Strategické řízení projektů na míru
Email: info@jakubjonas.com Tel:  +420 603 922 253

Má síť partnerů je k dispozici i vám

Neumím všechno zařídit nejlíp, ale umím vás spojit s těmi, kdo jednotlivé věci nejlíp umí...

0+ Kontaktů

Marketing a online marketing

Dostmedia s.r. o

Dostmedia s.r. o

Tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi na trhu.

Prostředí online marketingu je nám přirozené a druhým rádi pomáháme překonat jeho zdánlivé bariéry a řešit jejich problémy. Práci vnímáme zároveň jako zábavu i koníček. Našim úspěchem a radostí je úspěch našich klientů a jejich spokojenost. Za cíl si klademe jediné, zlepšit vaše výsledky a dostat vás na vrchol.

Jakub Jonáš

Jakub Jonáš

Strategické řízení marketingu

V marketingu jsme jako ryba ve vodě, je to má srdcovka baví mě, nenechat mou kreativitu spát. Můžu se na váš marketing podívat z mnoha pohledu a na základě toho vymyslet co nejvíce efektivní řešení. Nesnáším slovo problém a vím, že všechno jde, když se chce a to ukážu i vám. tak co? Pustíme se do toho společně?


V PROCESU

V PROCESU

David Bail

David Bail

Pomocná síla v online marketing

Jmenuji se David Bail, je mi 19 let a aktivně podnikám od svých 18-ti let. Dovážím second-hand z Rakouska a pořádám prodejní akce v kulturním sálech na území Zlínského kraje. Zároveň se už dva roky intenzivně zajímám především o online marketing, ale dále se také věnuji tvorbě webů přes WordPress nebo práci v grafických programech.

Tvorba webových stránek

Michal Rybár

Michal Rybár

Volám sa Michal Rybár, mám 27 rokov a pracujem v IT sektore. Venujem sa tvorbe web stránok (WordPress, HTML, CSS, PHP, MySQL), sieťovým technológiám (CISCO) a celkovo IT. Mojou vášňou sú WordPress a WooCommerce.

Aneta Španielová

Aneta Španielová

Přetvářím klientovu představu v realitu. Nevadí, když přesně nevíte, co chcete, popovídáme si a já vycítím, co by se k Vám hodilo. Vsázím na autentičnost. Webové stránky tvořím na šablonách WordPressu, Mioweb a jeho nástroje FAPI a SmartEmailing nevyjímaje. K webu patří osobitý design a magnet, třeba v podobě ebooku. Mimochodem, baví mě vytvářet originální obálky.


Lydie Pehalová

Lydie Pehalová

Tvorba webových stránek na WordPressu

Už brzy...

Július Mészáros

Július Mészáros

Programování webových stránek

už brzy...


Petr Hryzálek

Petr Hryzálek

Tvorba webových stránek/ Programovací služby

Už brzy...

V PROCESU

V PROCESU

Grafika a desing

V PROCESU

V PROCESU

V PROCESU

V PROCESU

Mediální služby

Kateřina Holá

Kateřina Holá

MC Consultant s.r.o

Základem naší práce je porozumět individuálním potřebám a cílům každého klienta. Tím, že jim nasloucháme, můžeme přispět k dosažení stanovených cílů, ať už se jedná o budování povědomí o značce, zvýšení prodeje nebo o změnu vnímání.

Dagmar Baštincová

Dagmar Baštincová

Radiohaus konzultant

Už brzy...

Korektura, copywriting, virtuální asistenka

Zuzana Nádeníčková

Zuzana Nádeníčková

Virtuální asistentka, copywriting

Už brzy....

Už brzy...

Už brzy...

Virtuální asistentka, copywriting

Už brzy....

Josef Zemek

Josef Zemek

Korektura a copywriting

Dělám korektury textů – opravuji chyby. Dělám textový design – to je „vyšší level“ (mám hodně připomínek a námětů, přestalizovávám, škrtám, aby to bylo stručné a jasné. Podívám se na váš web jako laik (potencionální zákazník) Také učím češtinu (i tu pro cizince) a vzdělávám pedagogy, rád se posunu dál a připravím pro vás trénink v oblasti marketingu pro úplné začátečníky či osobního rozvoje (od time managementu až po hledání práce a (sebe)řízení.

PPC reklama


Edith Tal

Edith Tal

Marketing, PPC

Baví mně vymýšlet strategie v online marketingu. Můžu vám vytvořit reklamy a remareting v Adwords, SKliku a na Facebooku, spravovat sociální sítě - mou oblíbenou je Instagram. Kromě toho poskytuji konzultace pro tvůrce online kurzů a dalších digitálních produktů.

V PROCESU

V PROCESU


V PROCESU

V PROCESU

V PROCESU

V PROCESU

Multimedia

Adam Vitovský

Adam Vitovský

Jmenuji se Adam Vitovský, je mi 23 let a zabývám se záznamem, především videa a zvuku. Odjakživa mě bavilo zachycovat různé okamžiky kolem mě a skládat z nich smysluplné příběhy. Ukazovat běžné věci filmovým pohledem. Ve své práci se zaměřuji na emoce a atmosféru.

V PROCESU

V PROCESU

Lektoři a konzultanti

Jiří Turek

Jiří Turek

Spoluautor mindfulness akademie. Lektor osobní spokojenosti, konzultant, stratég a vizionář. Má zkušenosti jako manažer, auditor, konzultant i lektor. Má dar posouvat věci dopředu, a vidět věci v souvislostech a nové možnosti. Věnuje se problematice stresu a spokojenosti.

V PROCESU

V PROCESU

Finance,učetnictví, advokátní služby

Zemanova advokátní kancelář

Zemanova advokátní kancelář

Právnické a advokátní služby

Jsme progresivní advokátní kancelář specifická svým pozitivním přístupem ke klientům. Naším cílem je poskytování optimálních služeb na míru každému klientovi. Zajišťujeme kompletní servis, kdy důraz klademe jednak na řešení problémů již vzniklých, jednak na jejich prevenci.Služby Zemanovy advokátní kanceláře poskytujeme v Brně, Praze a Pardubicích. Jdete do toho?

Karel Kalášek

Karel Kalášek

Učetnictví

Povzneste se nad problémy s účetnictvím! Nevíte si rady s daňovou evidencí, účtování je pro Vás jen pojmem na papíře? Hledáte seriózní a diskrétní přístup? Chcete účetního, který je ochoten přijet za Vámi bez dodatečných nákladů? Nevíte si rady na úřadech státní správy? Nebo chcete jen poradit? Dále nehledejte! Mám odpovědí na Vaše otázky!


V PROCESU

V PROCESU

V PROCESU

V PROCESU